Diet UP! Coaching

Co to jest Diet UP! Coaching?

Diet UP! Coaching to kompleksowy i skuteczny program łączący sesję Diet Coaching wraz ze specjalistycznymi usługami i poradami Lekarza dietetyka.

Program realizowany wspólnie z profesjonalnym centrum coachingu diety – Upcoaching.pl

W czym pomoże Ci Diet UP! Coaching?

  • Skuteczna walka z nadwagą i otyłością

   Od zawsze walczysz z nadwagą lub otyłością? Odczuwasz wieczny dyskomfort związany ze zbędnymi kilogramami? Masz zachwiane poczucie własnej wartości i pewność siebie? Nie lubisz patrzeć w lustro? Jeśli tak, to Diet UP! Coaching jest stworzony dla Ciebie. Skontaktuj się!

  • Trwała zmiana nawyków żywienowych

   Wracasz do starych nawyków żywieniowych zaraz po skończeniu diety? Chciałbyś trwale zmienić swoje podejście do jedzenia i diety? Chciałbyś uniknąć efektu jo-jo? Masz już dość wiecznego odchudzania się? Jeśli tak, to zapraszamy do udziału w programie. Skontaktuj się!

  • Indywidualny plan żywieniowy

   Chciałbyś być pełen energii i sił witalnych? Chciałbyś dowiedzieć się jaka żywność jest dla Ciebie najlepsza? Nauczymy Cię jak i co jeść aby zdrowo żyć. Przygotujemy dla Ciebie indywidualny plan żywieniowy stworzony specjalnie dla Ciebie. Skontaktuj się już teraz!

  • Zmiana trybu życia

   Chciałbyś zmienić swoj tryb życia? Chciałbyś cieszyć się życiem? Chciałbyś być zdrowy i szczęśliwy? Zmienimy Twoje myślenie i tryb życia, abyś mógł w pełni korzystać z jego możliwości. Sprawimy, że ruch będzie nieodłączną częścią Twojego życia. Gotowy? Skontaktuj się z nami już teraz!

Jak wygląda udział w Diet UP! Coaching?

  • 1. Bezpłatne spotkanie wprowadzające

   Spotkanie wprowadzające do programu (Diet Coach + Klient), na którym omówimy cele Klienta i zasady wzajemnej współpracy

  • 2. Wizyty u lekarza dietetyka

   Cykliczne spotkania z lekarzem dietetykiem w poradni dietetycznej w Poznaniu lub Koninie. Lekarz zidentyfikuje i zdiagnozuje problemy żywieniowe Klienta, omówi zasady zdrowego odżywiania się oraz ustali zbilansowaną diete i cele Klienta.

  • 3. Spotkania z Diet Coachem

   Spotkania na których Klient pracuje z Diet Coachem nad skuteczną realizacją wszystkich, ustalonych z lekarzem dietetykiem, celów. Coach aktywanie i efektywnie wspiera Klienta aby wszystkie cele zostały zrealizowane.

  • 4. Spotkanie podsumowujące

   Spotkanie Klienta z Diet Coachem na którym podsumowujemy cały program i ustalamy cele do zrealizowania na przyszłość.

Dla kogo przeznaczony jest Diet UP! Coaching?

Program Diet UP! Coaching przeznaczony jest dla wszystkich osób wiecznie borykających się z problemem nadwagii lub otyłości. Dzięki efektywnemu połączeniu sesji Diet Coachingu i spotkań z Lekarzem Dietetykiem, skutecznie zrealizujesz cały plan programu i na stałe zmienisz swoje zachowania, nawyki, dietę i zaczniesz zdrowo żyć.

Jeśli, odkąd pamiętasz, stałe odchudzasz się, nie akceptujesz swojego wyglądu, izolujesz sie przez światem, masz niskie poczucie własnej wartości to program Diet UP! Coaching jest właśnie dla Ciebie! Odważ się i zmień swoje życie na lepsze! Skontaktuj sie już dziś.

Gotowy na trwałą zmianę i zdrowsze życie?

Skontaktuj się z nami!