O mnie

 • Skutecznie zmienię Twoje nawyki żywieniowe i myślenie o jedzeniu.

  Umów się na wizytę!
 • Witam,

  Nauczę Cię jak jeść w sposób naturalny i zdrowy, tak aby jedzenie wiązało się z przyjemnością a nie z ciągłymi wyrzeczeniami i ograniczeniami. Zmotywuje Cię do zmiany na płaszczyźnie zachowań, przekonań i odżywiania.

  Nie oferuję Ci kolejnej diety, proponuję trwałą zmianę nawyków żywieniowych, dzięki czemu utworzony zostanie Twój indywidualny program odżywiania. Raz na całe życie, dzięki narzędziom, którymi nauczysz się posługiwać z moją pomocą.

  Serdecznie zapraszam,
  Sebastian

Poznajmy się

 • Lek. med. Sebasian Małek


  Lekarz Medycyny, Dietetyk, absolwent Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu, w latach 1999-2000 asystent na Oddziale Kardiologii Saint Mary of Nazaret Hospital Center w Chicago (USA), w latach 2001-2009 asystent w Centrum Endokrynologii Reprodukcji i Zaburzeń Płodności w Rush University Medical Center w Chicago.

  Certyfikowany dietetyk, od 2010 roku – prywatna praktyka lekarska (dietetyka).

 • Interesujące fakty o moich Klientach!

  90% Klientów poleca mnie dalej.
  90
  75% Klientów trwale zmienia nawyki żywieniowe.
  75
  65% Klientów zrzuca średnio 10kg.
  65
  50% Klientów rozpoczyna aktywność fizyczną.
  50
  95% Klientów jest zaskoczonych efektami.
  95
  100% pozytywnych opinii na znanylekarz.pl
  100
 • Opinie o mnie

  Pan Doktor Sebastian Małek jest osobą miłą, otwartą i przede wszystkim z ogromną wiedzą, rzetelnością i pełnym profesjonalizmem. Od samego początku usłyszałam od Pana Doktora ,że to tak naprawdę nie odchudzanie a zmiana złych nawyków żywieniowych, że to jest nauka zdrowego i racjonalnego odżywiania. Jestem bardzo zadowolona z efektów – 12 kg w 3 m-ce.

  Author's imageKatarzynaznanylekarz.pl

  Ogromna wiedza, pełen profesjonalizm oraz indywidualne podejście i wsparcie pacjenta sprawiają, że słowo dieta nabiera zupełnie innego znaczenia. Polecam!

  Author's imagePatrycjaznanylekarz.pl
 • Fakty o mnie

  czytam 24 książki z literatury fachowej na rok.

  zjadam 3 zbilansowane posiłki dziennie.

W czym Ci pomogę?

  • Skuteczne odchudzanie

   Skuteczność w medycynie oparta jest zawsze na indywidualnym podejściu do potrzeb pacjenta. Dlatego my preferujemy osobiste plany żywieniowe dla każdego z naszych klientów, to gwarantuje sukces i bezpieczeństwo. Skuteczne odchudzanie to odchudzanie indywidualne, zdrowa żywność to pojęcie ogólne, my odnajdujemy zdrową żywność pod kątem Twoich potrzeb i Twojego metabolizmu, to jest fundamentem Twojego sukcesu.

  • Zmiana nawyków żywieniowych

   Każda dieta oparta na „silnej woli” jest skazana na porażkę. Z „silną wolą” zawsze przegrasz – to tylko kwestia czasu. My proponujemy Ci zmianę nawyków żywieniowych, opartych na przebudowie Twojego metabolizmu. To spowoduje zmiany w zmysłach smaku i węchu , co oznacza, że niezdrowe produkty nie będą Ci smakować, będą wywoływać dyskomfort. Będziesz świadomie wybierać produkty zdrowe i bezpieczne tylko dla Twojego organizmu.

  • Choroby dietozależne

   Dlaczego mamy epidemie nowotworów, alergii, chorób reumatycznych, chorób psychicznych, chorób z autoagresji czy infekcji ? Dlatego, że będąc zdrowym nie przywiązujemy wagi do tego co i jak jemy. Pomożemy Ci w profilaktyce chorób dietozależnych, nauczymy Cię jak zapobiegać chorobom cywilizacyjnym. Wrogiem każdego człowieka w tej walce jest nadmiar białka, glutenu i cukru w diecie, nauczymy Cie jak temu zapobiegać.

  • Rozpoczęcie aktywności fizycznej

   Wysiłek fizyczny to niezbędny element zmiany trybu życia na zdrowy. 70% Polaków ma nadciśnienie tętnicze, 43% nadwagę, 30% otyłość a 48% zgonów jest wynikiem chorób sercowo-naczyniowych. Znaczący wpływ na długość życia ma regularne uprawianie sportu. Nauczymy Cię jak go wdrożyć i jak uzyskać z niego najwięcej korzyści dla Twojego zdrowia.

  • Zmiana myślenia i zachowań

   Istotą naszej metody jest wzbudzenie motywacji do zmiany na kilku płaszczyznach: odżywiania, przekonań i zachowania oraz utrwalenie nowych nawyków. Unikalność naszej metody polega na tym, że w odróżnieniu od innych ofert, których celem jest stosowanie specyficznego jadłospisu, dla nas kluczowa sprawą jest stworzenie indywidualnego jadłospisu i nauczenie pacjenta techniki jedzenia, co zapewni mu niezależność w przyszłości.

  • Życie w zdrowiu i szczęściu

   Nauczymy Cię jak jeść w sposób naturalny i swobodny, tak by jedzenie było przyjemnością i nie wiązało się z poczuciem wyrzeczeń i strat. Dzięki nam krok po kroku rozwiniesz swoją wiedzę, umiejętności i zachowania w nowym, zdrowym sposobie odżywiania i stylu życia. Dzięki nam zbudujesz swoje wewnętrzne silne ego, zrozumiesz własne potrzeby żywieniowe. Pomożemy Ci stworzyć plan odżywiania, który będzie dostosowany do Twojego stylu życia. Będziesz szczęśliwy i zdrowy.

Przeczytaj wpisy z mojego bloga

 • 1000 calorie diet

  Dieta 1000 kalorii – fakty i mity

  Jedną z najbardziej popularnych diet jest „dieta tysiąca kalorii”. Dieta ta jest dość drastyczna i powinna być stosowana tylko wtedy, gdy chcesz zgubić kilka zbędnych kilogramów, a następnie wdrożyć zdrowy i zbilansowany plan żywieniowy. Mimo wszystko, jestem zdania, że nie jest to dobry pomysł, by tak radykalnie ograniczać kalorie i to w okresie nie dłuższym […]

 • Gluten - wszystko o glutenie

  Gluten – wszystko o glutenie

  Co to jest gluten? Gluten to białko występujące w pszenicy, ziarnach żyta i jęczmienia. Nietolerancja i uczulenie na gluten – objawy Z glutenem wiąże się ponad 55 chorób, szacuje się, że 99% osób cierpiących na celiakię czy też borykających się z nietolerancją glutenu nigdy nie zostało zdiagnozowanych. Badania pokazują iż w Polsce na celiakię cierpi […]

 • Hand with pen drawing the chemical formula of BPA

  Nie chcesz przytyć – unikaj plastiku!

  Jednym ze związków chemicznych szeroko stosowanych do produkcji tworzyw sztucznych (szczególnie opakowań żywności) jest Bisfenol A (BPA). Posiada on dwie cechy : słabo rozpuszcza się w wodzie i zaburza czynność hormonów człowieka. Istnieją przypuszczenia, że bisfenol A może być przyczyną niektórych chorób (nowotworowych, otyłości) dlatego w USA postanowiono wycofać BPA z procesu produkcji opakowań do […]

Potrzebujesz skutecznego wsparcia?

Umów się na wizytę!